Czy kierownik działu kadr i płac może być inspektorem ochrony danych

Piotr Glen

Autor: Piotr Glen

Dodano: 21 września 2017
Czy kierownik działu kadr i płac może być inspektorem ochrony danych
Pytanie:  Czy zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osoba zatrudniona jako kierownik działu kadr i płac po 25 maja 2018 r. będzie mogła pełnić jednocześnie funkcję inspektora ochrony danych? Jak do tej kwestii odnosi się Grupa Robocza Art. 29 w swoich wytycznych w sprawie inspektorów?

Pozostało jeszcze 85 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

  • Niezbędne wzory dokumentów – gotowe do wypełnienia, w pełni edytowalne, zgodne z RODO
  • Listy kontrolne, które pokażą Ci, czy Ty i Twoja organizacja jesteście dostosowani do RODO w 100%
  • Dostęp do pełnej bazy porad przez 24h
Piotr Glen

Autor: Piotr Glen

doświadczony administrator bezpieczeństwa informacji pełniący tę funkcję dla wielu firm i instytucji, trener i audytor

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody » 


Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

SPRAWDŹ »

x
wiper-pixel