Temat tygodnia »

Data Act: czy jesteś „odbiorcą danych” i co z tego wynika?

Data Act: czy jesteś „odbiorcą danych” i co z tego wynika?

Od 12 września w Polsce należy bezpośrednio stosować przepisy unijnego rozporządzenia 2023/2854, zwanego Aktem w sprawie danych (DA). Każda osoba fizyczna i prawna, w tym firma, powinna sprawdzić, czy posiada zgodnie z DA status „odbiorcy danych” i jakie prawa, obowiązki i ograniczenia mają związek z tą rolą.

17.10.2025 czytaj więcej »

Wideoszkolenia

04.03.2025

Z wideoszkolenia dowiesz się m.in.: Kontekst dyrektywy NIS2 Relacja NSI2 do DORA NSI 2-harmonogram i implementacja Zakres podmiotowy NSI2 Szkolenie prowadzi Agnieszka Wachowska, radczyni prawna, Co-Managing Partners, Szefowa zespołu IT-Tech w TKPZobacz więcej »
ABC początkującego IOD
Listy Kontrolne
Analiza ryzyka

Zadaj pytanie
ekspertowi

Masz problem związany z ochroną danych osobowych? Napisz do nas i dowiedz się, jak powinieneś postąpić. Nasz ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zadaj pytanie ekspertowi »

Czat
z ekspertem

Zadawaj pytania na żywo, prowadź dyskusję i rozwiąż swoje problemy związane z ochroną danych osobowych.

Sprawdź kiedy »

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody » 


Nagrody i wyróżnienia» 

Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

24-h bezpłatny test portalu!
Zyskaj pełen dostęp do bazy porad i aktualności!

SPRAWDŹ »

x