Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza na spotkanie w sprawie rodo

Dodano: 5 stycznia 2017
Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza na spotkanie w sprawie rodo

Podczas spotkania przedstawiciele resortu przedstawią swoją rolę w procesie wdrażania ogólnego rozporządzenia do polskiego prawa.

3 lutego 2017 r. w godzinach 10:00 – 11:30 w Ministerstwie Cyfryzacji (ul. Królewska 27, Warszawa) odbędzie się spotkanie przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji z przedstawicielami przedsiębiorców. Będzie ono dotyczyło reformy prawa ochrony danych osobowych.

Celem spotkania ma być przedstawienie roli Ministerstwa Cyfryzacji w procesie zapewnienia pełnej skuteczności ogólnego rozporządzenia unijnego o ochronie danych osobowych w polskim porządku prawnym. Ministerstwo chce także zapoznać swoich pracowników z doświadczeniami przedsiębiorców związanymi ze stosowaniem obowiązujących obecnie przepisów o ochronie danych osobowych. Organizacja spotkania wpisuje się w ogólne założenie zapewnienia pełnej transparentności procesowi tworzenia nowych krajowych przepisów o ochronie danych osobowych.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 16 stycznia 2017 r. na adres email: [email protected]

W zgłoszeniu należy wskazać: imię i nazwisko uczestnika oraz przedsiębiorstwo, które reprezentuje.

Każde przedsiębiorstwo może być reprezentowane przez wyłącznie jedną osobę. Ze względu na ograniczenia lokalowe, na spotkanie zaproszone zostanie wyłącznie pierwsze 60 zgłoszonych osób. Osoby, które na podstawie kolejności zgłoszeń zostaną zaproszone na spotkanie, otrzymają zwrotną wiadomość potwierdzającą ich udział w spotkaniu wraz z dodatkowymi informacji organizacyjnymi.

Źródło:

Ministerstwo Cyfryzacji

Czytelnicy tego artykułu skorzystali również z poniższych narzędzi

Biblioteka ABI

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody


© Portal Poradyodo.pl

Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

SPRAWDŹ »

x
wiper-pixel