W grudniu i w styczniu nowe wideoszkolenia dla naszych Czytelników

Michał Kowalski

Autor: Michał Kowalski

Dodano: 17 grudnia 2019
2

Już dziś dostępna jest pierwsza część nowego wideoszkolenia „Marketing i HR w świetle RODO”. Ekspert Portalu PoradyODO w rozmowie wyjaśnia, jakie reguły ochrony danych osobowych stosować w związku z działaniami marketingowymi i rekrutacyjnymi. To jednak nie koniec nowości.

Podczas szkolenia radca prawny Agnieszka Sztuwe wyjaśnia m.in. jak długo można przechowywać dane oraz jak realizować obowiązek informacyjny w związku z działaniami marketingowymi i w zakresie HR. Pierwsza część wideoszkolenia „Marketing i HR w świetle RODO” jest dostępna tutaj>>. Druga część zostanie natomiast opublikowana 23 grudnia.

Z kolei począwszy od stycznia będę przygotowywał dla naszych Czytelników wideoporady z rozwiązaniami różnych interesujących problemów dotyczących przetwarzania danych. Jako pierwsze opublikowane zostaną wideoporady dotyczące m.in. Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, jak również zasad przetwarzania danych na liście obecności.

Michał Kowalski

Autor: Michał Kowalski

Radca prawny, specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego, redaktor licznych publikacji

Czytelnicy tego artykułu skorzystali również z poniższych narzędzi

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody


© Portal Poradyodo.pl

Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

SPRAWDŹ »

x
wiper-pixel