Trwają zapisy do X edycji programu „Twoje Dane – Twoja Sprawa”

Dodano: 28 sierpnia 2019
50670065_2170651126484938_6926857842636881920_n

Już niedługo rozpocznie się kolejna, już X edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje Dane – Twoja Sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli". Już teraz Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych zaprasza szkoły i placówki doskonalenia nauczycieli do uczestnictwa w tej edycji.

Tak jak w poprzednich edycjach uczestnicy programu będą mieli zapewnione materiały edukacyjne i specjalistyczne szkolenia. W ramach programu zaplanowane są również wykłady online, w trakcie których eksperci urzędubędą omawiali najbardziej interesujące, a jednocześnie sprawiające największe trudności interpretacyjne zagadnienia z zakresu ochrony danych osobowych i prywatności z punktu widzenia działalności szkoły. Jak wskazuje UODO, działania te mają stanowić cenne źródło wiedzy dla dyrektorów szkół i nauczycieli, którzy podejmą się realizacji inicjatyw edukacyjnych.

Regulamin oraz więcej informacji na temat zbliżającej się kolejnej edycji programu są dostępne tutaj>>. Natomiast zapis możliwy jest tutaj>>.

Źródło:
  • Strona internetowa Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (uodo.gov.pl).

Czytelnicy tego artykułu skorzystali również z poniższych narzędzi

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody


© Portal Poradyodo.pl

Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

SPRAWDŹ »

x
wiper-pixel