Szkolenie GIODO dla ABI ze szkół

Dodano: 23 lutego 2018
Szkolenie GIODO dla ABI ze szkół

Jak zmienią się zasady i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych w związku z RODO? Jaki będzie status i zakres obowiązków inspektora ochrony danych? Jak szkoły przygotowują się do stosowania RODO? To tematy, które zostaną poruszone podczas szkolenia GIODO dla ABI z sektora szkolnictwa.

Szkolenie „Nowa rola administratorów bezpieczeństwa informacji w sektorze oświaty w świetle krajowych i unijnych przepisów o ochronie danych osobowych” odbędzie się 27 lutego 2018 r., w godz. 9.00–15.00 w Warszawie przy ul. Wawelskiej 56 w budynku Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

Szkolenie – przygotowane i prowadzone przez ekspertów Biura GIODO we współpracy z praktykami – ma ułatwić osobom pełniącym funkcję administratora bezpieczeństwa informacji (ABI) w oświacie świadome i skuteczne wdrożenie nowych zasad przetwarzania danych osobowych wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) – tak by proces przetwarzania danych osobowych w zatrudniających je podmiotach był zorganizowany w sposób zgodny z przepisami prawa.

Źródło:

GIODO

Czytelnicy tego artykułu skorzystali również z poniższych narzędzi

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody


© Portal Poradyodo.pl

Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

SPRAWDŹ »

x
wiper-pixel