ODO 24 zaprasza na spotkanie eksperckie "RODO - z czym to się je"

Dodano: 23 kwietnia 2019
Bez tytułu

Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu eksperckim „RODO – z czym to się je” organizowanym przez ODO 24. Spotkanie odbędzie się 23 maja 2019 r. o godz. 8.30 – 12.30. Dla naszych Czytelników – zniżka 25%.

Miejscem spotkania będzie Villa Foksal. „RODO – z czym to się je...” to cykl spotkań, w trakcie których eksperci ODO 24 oraz zaproszeni goście specjalni przedstawiają praktyczne możliwości utrzymania zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych w oparciu m.in. o aktualne interpretacje przepisów, najnowsze trendy rynkowe oraz informacje z kuluarów krajowego i unijnego ustawodawcy. Spotkanie jest dedykowane szczególnie dla kadry zarządzającej organizacji, inspektorów ochrony danych, prawników, specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji, risk managerów, pracowników działu compliance a także wszelkich entuzjastów ochrony danych osobowych.

Uwaga

Dla naszych Czytelników oferowany jest 25% rabat. Wystarczy przy rejestracji podać  hasło WiPODO24.

Spotkanie przybierze formułę śniadania biznesowego, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość nieskrępowanego zadawania pytań ekspertom ODO 24 i zaproszonym gościom oraz porównywania spostrzeżeń związanych ze stosowaniem RODO.

Kliknij poniżej, aby poznać szczegóły na temat spotkania, w tym jego program.

Czytelnicy tego artykułu skorzystali również z poniższych narzędzi

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody


© Portal Poradyodo.pl

Poznaj kluczowe zagadnienia, z jakimi możesz się zetknąć podczas codziennej pracy IODO.
E-kurs dla początkującego Inspektora Danych Osobowych. Rzetelna wiedza i praktyczne ćwiczenia.

SPRAWDŹ »

x
wiper-pixel