Weź udział w wielkim teście z zakresu ochrony danych osobowych

Dodano: 3 marca 2017
Weź udział w wielkim teście z zakresu ochrony danych osobowych

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu organizowanym przez Fundację Wiedza To Bezpieczeństwo, którego celem jest zebranie opinii dotyczących zasad ochrony danych osobowych w życiu codziennym oraz w pracy zawodowej i ocena społecznej świadomości w zakresie ochrony danych osobowych.

Badanie jest anonimowe jednak ci z Was, którzy podadzą swoje dane kontaktowe (numer telefonu) i odpowiedzą na pytanie konkursowe – "Gdybyś mógł/a zmieniać prawo, co byś zmienił/a w przepisach o ochronie danych osobowych i dlaczego?" – wezmą udział w konkursie. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest również kompletne wypełnienie ankiety. 

Na wybór zwycięzców wpływ będzie miał merytoryczny, unikalny i kreatywny charakter odpowiedzi na pytanie konkursowe – wśród nadesłanych odpowiedzi Komisja wybierze 3 najciekawsze. Nagroda główna to tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 T580 16GB, dwie kolejne osob otrzymają książki "Unijna reforma przepisów ochrony danych osobowych – analiza zmian". Przekazane dane, zostaną wykorzystane jedynie w celu rozstrzygnięcia konkursu oraz przekazania nagród.
 

Czytelnicy tego artykułu skorzystali również z poniższych narzędzi

Biblioteka ABI

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody


© Portal Poradyodo.pl
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies.

Sprawdź nasz portal - testuj przez 24h za darmo

Aktualności i porady ekspertów

Listy kontrolne

Wzory dokumentów

Załóż konto na próbę x
wiper-pixel